Na Gorąco
  • P.:
  • Ch:
  • POpatrzmy na władzę:Miasta i w Gminie jak szanują mieszkańców. PKP okroili a PKS wyprowadzili. Miasto supermarketów a Gmina schromieniem PO lordzie i "uzdrowiskiem"
  • Beata:Sprzedam dwie suknie slubne jednoczesciowe. Jedna na wzrost 170 rozmiar 36/38 druga na 180 roz.42/44. Kazda za 150 zlotych. Tel:722377224
  • PKM nie dla Kościerzyny?:http://radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/32151-pkm-nie-pojedzie-z-koscierzyny-do-gdanska-rozzaleni-mieszkancy-pytaja-dlaczego-eksperci-tlumacza.html
  • wieje nudą:Jak zawsze!
  • :Mowa trawa :P
  • Obwodnica:https://m.youtube.com/watch?v=45TCkqBoCI0
  • np. co POrabia zdzisław:Kosztowny? Albo lepiej ocenę pracy radnych Rady Miasta i Rady Gminy. Rozliczenie z obietnic. Można też POmyśleć nad cyklem POkaż POlityku co zrobiłeś dla swego okręgu.
  • :Co byście chcieli imprezy w plenerze :)
Dodaj informację Wysyłanie przez SMS Regulamin RSS

Reklama


Ostatnio na forum
 
Kwesta na rzecz ratowania nagrobków
Kwesta na rzecz ratowania nagrobków

1 listopada przeprowadzana była coroczna kwesta na rzecz ratowania grobów osób zasłużonych dla Kościerzyny oraz zabytkowych nagrobków znajdujących się na terenie Cmentarza Parafialnego w Kościerzynie. Organizatorem zbiórki publicznej był Komitet Społeczny Na Rzecz Renowacji Nagrobków Osób Zasłużonych Dla Kościerzyny.

czytaj dalej
dodano: niedziela, 08 listopada 2015, 09:41 ilość komentarzy newsa: 0

Kartki z duszą w Stawiskach
Kartki z duszą w Stawiskach

Dzięki dofinansowaniu Gminy Koś­cierzyna we wrześniu i październiku Gdańska Fundacja Dobroczynności realizowała w Stawiskach projekt "Tradycje regionalne w nowej od­słonie i na każdą okazję - warsztaty wykonywania kartek".

czytaj dalej
dodano: sobota, 07 listopada 2015, 08:46 ilość komentarzy newsa: 0

VIII Pieszy Rajd Niepodległości w Kościerzynie
VIII Pieszy Rajd Niepodległości w Kościerzynie

Związek Harcerstwa Polskiego Hu­fiec Kościerski im. Franciszka Sę­dzickiego organizuje VIII Pieszy Rajd Niepodległości, który rozpocznie się jak co roku w Parku Jordanowskim.  Na imprezę zapraszamy wszystkich chętnych.

czytaj dalej
dodano: piątek, 06 listopada 2015, 21:31 ilość komentarzy newsa: 0

Kryminalni zatrzymali trzech oszustów
Kryminalni zatrzymali trzech oszustów

Policjanci z wydziału kryminalnego rozpracowali trzech oszustów, który działali na szkodę mieszkańca gminy Kościerzyna. Śledczy ustalili, że sprawcy nabywając samochody preparowali umowy kupna, a następnie pojazdy rozbierali i sprzedawali jako złom. Za oszustwo grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj dalej
dodano: piątek, 06 listopada 2015, 21:00 ilość komentarzy newsa: 0

Podpisano umowy partnerskie dotyczące przebudowy drogi powiatowej Karsin – Cisewie
Podpisano umowy partnerskie dotyczące przebudowy drogi powiatowej Karsin – Cisewie

Powiat Kościerski, jako Lider Pro­jektu, wspólnie z Gminą Karsin oraz Nadleśnictwem Kościerzyna, jako Partnerami Projektu, przystąpili do realizacji inwestycji drogowej pn.: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej 2406G Karsin – Cisewie w Gminie Karsin”.

czytaj dalej
dodano: czwartek, 05 listopada 2015, 20:00 ilość komentarzy newsa: 0

Reklama


Polecamy
Najbliższe imprezy
zobacz więcej »

Reklama


 
 
 
 
Copyright © Koscierzyna.INFO 2008-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość materiałów nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie, w tym także zamieszczanie w Internecie - bez pisemnej zgody Koscierzyna.INFO.