Na Gorąco
  • fds:Nie będę głosował na Modrzejewskiego. Odszedł z Rady Miasta Kościerzyna. Olał Mieszkańców, którzy mu zaufali.
  • www:Tylko Majewski jest gwarantem uczciwej Kościerzyny.
  • wybieram Marcina bo ::Jako jedyny ma odwagę powiedzieć prezesowi Kos eko dosyć prywatnego folwarku, Gdzie jest skoda która zniknęła bez śladu
  • Janta debeściak:http://www.tvwybrzeze.pl/index.php/wydarzenia,11877
  • :http://koscierski.info/wybory,samorzadowe,2014,20690,Zdzislaw-Czucha-nie-popiera-zadnego-z-kandydatow-na-burmistrza.html
  • :kwwnowaprzyszlosc.pl
  • Wyborca:Głosowałem na Czuchę. Teraz wybieram Majewskiego. Chcę mieć uczciwego burmistrza.
  • wiemy ale jest 01:12 w nocy:i nie chce nam się pisać
  • wiecie jak w koscierzynie:wyrobic ksiazeczke sanepidowsk?? do kogo isc i ile kosztuje procedura??
  • a może jesteś tak glupi:że nie zrozumiałeś tego co usłyszałeś ?
Dodaj informację Wysyłanie przez SMS Regulamin RSS

Reklama


Ostatnio na forum
Pakiet onkologiczny dla Pomorza
Pakiet onkologiczny dla Pomorza

Od przyszłego roku zacznie obowią­zywać tzw. pakiet onkologiczny, według którego od lekarzy rodzin­nych i podstawowej opieki zdrowot­nej będzie zależeć, jak szybko pacjent z podejrzeniem nowotworu trafi do specjalisty. W konferencji pn. „Pakiet onkologiczny dla Pomo­rza”, która odbędzie się w ponie­działek, 10 listopada, o godz. 10 w Szpitalu Specjalistycznym w Koście­rzynie, uczestniczyć będą marszałek Mieczysław Struk i wicemarszałek Hanna Zych-Cisoń.

czytaj dalej
dodano: niedziela, 09 listopada 2014, 18:05 ilość komentarzy newsa: 27

Wypadek w Dziemianach
Wypadek w Dziemianach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej W 235 pomiędzy Dziemianami a Kaliszem. Kierujący samochodem marki vw golf zderzył się czołowo z fordem fokusem. Do szpitala trafił kierujący vw golfem. 45-latek, kierowca vw miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

czytaj dalej
dodano: czwartek, 30 października 2014, 19:30 ilość komentarzy newsa: 10

„Akademia Zdrowego i Bezpiecznego Seniora 60+” dobiega końca
„Akademia Zdrowego i Bezpiecznego Seniora 60+” dobiega końca

Do realizacji pozostały już nieliczne zadania, m. in. wyjazd do Teatru Muzycznego, wyjście na basen oraz kończące projekt, integracyjne spot­kanie w restauracji. Przypom­nijmy tylko, że na koniec czerwca br. Kościerskie Stowarzyszenie Fac­tum rozpoczęło realizację projektu współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Spo­łecznej w ramach Rządowego Prog­ramu na rzecz Aktywności Społecz­nej Osób Starszych na lata 2014-2020. Na realizację tej inicjatywy FACTUM uzyskało 22.495zł.

czytaj dalej
dodano: sobota, 25 października 2014, 01:19 ilość komentarzy newsa: 8

Muzyka niejedno ma imię
Muzyka niejedno ma imię

25 października o godz. 18 na scenie Sali widowiskowej im. Lubomira Szo­pińskiego w Kościerzynie odbę­dzie się koncert pt. „Muzyka nie­jedno ma imię”.  Podczas uroczys­tości zaprezentują się uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej „Music School”, a gościem specjalnym bę­dzie Adam Piórkowski - reprezen­tant Polski w Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim, który wystąpi w swoim autorskim recitalu.

czytaj dalej
dodano: czwartek, 23 października 2014, 14:00 ilość komentarzy newsa: 3

Tu mieszkam, tu zmieniam – można zgłaszać pomysły!
Tu mieszkam, tu zmieniam – można zgłaszać pomysły!

Bank Zachodni WBK zaprasza do udziału w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach którego zostanie sfinansowanych aż 305 pomysłów lokalnych społecz­ności. W puli nagród jest łącznie kwota 1,5 miliona złotych!

czytaj dalej
dodano: środa, 22 października 2014, 08:34 ilość komentarzy newsa: 6

Reklama


Polecamy
Najbliższe imprezy
zobacz więcej »

Reklama


 
 
 
 
Copyright © Koscierzyna.INFO 2008-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość materiałów nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie, w tym także zamieszczanie w Internecie - bez pisemnej zgody Koscierzyna.INFO.